10.10.2017

Zkoušky odborné způsobilosti na finančním trhu organizované Institutem pro finanční trh Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity jsou připravené v souladu s vyhláškou č. 143/2009 Sb., o odbornosti osob, pomocí kterých provádí obchodník s cennými papíry své činnosti a úředním sdělením České národní banky ze dne 16. června 2009 k rozsahu potřebných znalostí osob, pomocí kterých provádí obchodník s cennými papíry a další osoby své činnosti.

Nejbližší termín je: 27.10. 2017 do 10.00 hod.

Místo konání : Masarykova univerzita

Ekonomicko-správní fakulta,
učebna VT105

Adresa: Lipová 41a, Brno.

Více informací k odborným zkouškám naleznete na www stránkách Institutu pro finanční trh v sekci odborné zkoušky.

Kontakt na organizátory: mokricka@econ.muni.cz nebo tel. 549 49 4341.

Při problémech s objednáním se prosím obracejte na adresu obchod@mail.muni.cz.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací