24.10.2019

Fio banka, největší online broker v České republice, přichází s další investiční novinkou. Nyní nabízí možnost obchodovat akcie společnosti KARO INVEST na české burze RM-SYSTÉM. Klienti mohou využít také možnost nákupu v poplatkově zvýhodněném režimu EasyClick. 

Česká burza RM-SYSTÉM rozšiřuje svou nabídku obchodovatelných emisí o akcie českého zpracovatele kůží KARO INVEST. Obchodování umožňuje od 24. října 2019. Společnost již vstoupila na trh START Burzy cenných papírů Praha, kde upsala akcie za 40 milionů Kč. Fio banka nyní svým klientům nabízí jedinečnou možnost obchodovat emisi nejen na Pražské burze, ale také na RM-SYSTÉMU. To jim přinese řadu výhod. Na české burze je možné emisi obchodovat v poplatkově zvýhodněném režimu EasyClick, klienti tak za nákup akcií na burze RM-SYSTÉM zaplatí oproti Pražské burze méně.

 „Rozšíření tuzemského akciového trhu o novou emisi je vždy významnou událostí. Jediný český zpracovatel kůží z Boršova u Jihlavy představuje další zajímavý růstový příběh, který vstupem na českou burzu přibližujeme všem investorům včetně těch drobných, kteří díky flexibilitě RM-SYSTÉMu mohou  obchodovat v libovolném objemu každý obchodní den a navíc za výhodných poplatkových podmínek“, komentuje vstup společnosti KARO INVEST na českou burzu Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací