Zhodnocením se dostanete blíž k vašemu vysnívanému cíli

Chcete se finančně zabezpečit nebo si naspořit na koupi nemovitosti nebo dražší věci. Diverzifikujte. Diverzifikace je základní podmínkou pasivního investování. Představuje skvělý jednoduchý nástroj snižování rizika investice a cestu k dlouhodobým a stabilním výnosům. Diverzifikace je rozkládání rizika mezi několik dílčích menších investic. Považuje se za investiční strategii, jejímž cílem je minimalizovat rizika. 

Chyby začínajících investorů

Základní chybou začínajících investorů je snaha investovat do vítězů. V lepším případě hledají všemožnými investičními přístupy akcie nebo podílové fondy, které by mohly nejvíce růst, ale zpravidla se řídí minulou výkonností.

Nejčastější investiční strategií drobných investorů je prohlédnout si seznam podílových fondů a vybrat si fond s nejvyšším uplynulým zhodnocením. Případně se řídit chybným očekáváním, že co roste dnes, bude růst i v budoucnu.

Jak zhodnotit své úspory a vydělávat? Jak diverzifikovat své portfólio? Zanechte nám kontakt a náš odborník se vám bezplatně ozve a poradí jak na to.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací