cash-2395782_960_720

Lze spořit flexibilně a (téměř) bez rizika?

17.8.2018

Spořit by měl každý občan této republiky, obzvláště pak v případech, kdy má rodinu nebo je přímo jejím živitelem. Ekonomika je v současné době na svém vrcholu a proto je možné očekávat, že lidé mají nějaké peníze navíc. A právě ty by měli správně investovat. Bohužel mnozí z nich tak nečiní a ačkoliv by lidé investovat mohli, peníze jim v mnoha případech leží na běžném či spořícím účtu. Přitom existuje tolik možností, jak lze investovat a některé alternativy jsou skutečně velice málo rizikové.

baby-22194_960_720

Půjčky pro mladé...v čem je háček?

14.8.2018

Na trhu se nově velice brzy objeví půjčky pro mladé, kteří mají alespoň jedno dítě ve stanoveném věku a věk do 36 let. Úvěr se vyznačuje tím, že by se měl pohybovat mezi jedním a dvěma procenty a v podstatě jde o nové státní půjčky pro mladé.

ball-665090_960_720

Warren Buffett opět daroval peníze nadacím

10.8.2018

Legendární investor, Warren Buffett, opět neváhal a daroval peníze tam, kde jsou potřeba. Jednalo se přitom o miliardy dolarů a největší suma připadla na nadaci Billa Gatese. V konkrétním pojetí šlo o sumu téměř 3, 5 miliardy dolarů, přičemž světoznámý a vyhlášený investor od roku 2006 nadacím rozdal celkově více než 30 miliard dolarů.

 

OnlyWine-122

Netradiční investice stále frčí!

6.8.2018

Investovat je možné mnoha různými způsoby. Investice může být totiž provedena téměř do čehokoliv. Od méně riskatních operací až po zcela progresivní metody a současně je možné zvolit zcela netradiční způsob investování. Jde o určité alternativní investice, které nikoho nudit rozhodně nebudou.

document_encrypted_purple

Zákaz binárních opcí i snížení maximální výše finanční páky

2.8.2018

Pokud se pohybujete na kapitálovém trhu, pak jistě víte, že občas přijdou různá nařízení a omezení, která ačkoliv se snaží investorům pomoci, musí přinést určité negativní důsledky zejména pro menší obchodníky. Ti se pak musejí s těmito novými nařízeními co nejlépe vyrovnat. Ale zdali se dokážou vypořádat s ESMOu, ještě není jisté.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací