financial-crisis-544944_960_720

Jak investovat v očekávání recese?

24.9.2018

Ekonomika je na své vrcholné úrovni již tak dlouho, že je možné očekávat její pokles. Ať už věříte nebo ne, dříve či později se recese jistě dostaví a každý občan i investor by se na ni měl připravit již nyní. S příchodem recese by se měly změnit také investice a dané situaci se zcela přizpůsobit.

 

stribrna-mince-narodni-muzeum-200-vyroci-zalozeni-narodniho-muzea-standard

200. výročí založení Národního muzea připomíná stříbrná mince

23.9.2018

Investicím se meze nekladou a vaši investiční sbírku si můžete ozdobit například stříbrnou mincí, která připomíná 200. výroční založení Národního muzea. Tuto minci vydává Česká národní banka a jedná se o letošní druhou stříbrnou minci, která se váže k Národnímu muzeu, jež je považováno za největší muzeum v České republice.

 

cnb-banka-1

Novou regulaci hypoték obejít nepůjde

18.9.2018

Říjen se pomalu blíží a nová regulace hypoték je již téměř účinná. Už se jí bohužel nevyhneme a dokonce ji půjde jen stěží obejít. Nové limity na hypotéky přitom banka zavedla z různých důvodů, jejím hlavním účelem však rozhodně nebylo znemožnit mladým lidem získání vlastního bydlení a nahrát investorům.

woman-3373913_960_720

Tradiční aktiva ohrožují kryptoměny. Kdo z koho?

12.9.2018

Tradiční aktiva se v poslední době dostávají do poněkud náročnější pozice. To proto, že jim velice dobře mohou konkurovat kryptoměny. Ačkoliv není budoucnost kryptoměn nijak jistá, jejich minulost je zřejmá a tradiční aktiva se mohou začít o své místo obávat. A nebo ne? Jak to vlastně je, ukázal provedený výzkum.

piggybank

Máte naspořeno? Podívejte se, kam nejvýhodněji uložit!

6.9.2018

Našetřit nějaké peníze není v dnešní době nijak náročné. Ekonomika roste, nezaměstnanost je na své nejnižší úrovni za několik posledních let, takže lze předpokládat, že lidé mají peněz dostatek. Nestačí však peníze pouze mít, je třeba s nimi také potřeba dále pracovat a vhodně je uložit.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací