ball-665090_960_720

Warren Buffett opět daroval peníze nadacím

10.8.2018

Legendární investor, Warren Buffett, opět neváhal a daroval peníze tam, kde jsou potřeba. Jednalo se přitom o miliardy dolarů a největší suma připadla na nadaci Billa Gatese. V konkrétním pojetí šlo o sumu téměř 3, 5 miliardy dolarů, přičemž světoznámý a vyhlášený investor od roku 2006 nadacím rozdal celkově více než 30 miliard dolarů.

 

OnlyWine-122

Netradiční investice stále frčí!

6.8.2018

Investovat je možné mnoha různými způsoby. Investice může být totiž provedena téměř do čehokoliv. Od méně riskatních operací až po zcela progresivní metody a současně je možné zvolit zcela netradiční způsob investování. Jde o určité alternativní investice, které nikoho nudit rozhodně nebudou.

document_encrypted_purple

Zákaz binárních opcí i snížení maximální výše finanční páky

2.8.2018

Pokud se pohybujete na kapitálovém trhu, pak jistě víte, že občas přijdou různá nařízení a omezení, která ačkoliv se snaží investorům pomoci, musí přinést určité negativní důsledky zejména pro menší obchodníky. Ti se pak musejí s těmito novými nařízeními co nejlépe vyrovnat. Ale zdali se dokážou vypořádat s ESMOu, ještě není jisté.

computer-768608_960_720

Otestuje svoji finanční gramotnost online!

30.7.2018

Finanční gramotnost je v dnešní době stejně tak důležitá jako gramotnost čtenářská nebo gramotnost v oblasti počítačů a informačních technologií. Dalo se by se dokonce uvažovat nad tím, zdali není finanční gramotnost do života pro člověka ještě více nutná, protože finanční gramotnost pomáhá osobám zvládat nepříznivé životní situace a hlavně si propočítat, kolik si mohou půjčit nebo jak vyřešit náhlé nedostatky financí.

 

obr

Investujte do umění online

26.7.2018

Zatímco dříve bylo investování do umění celkem problém, který obnášel nutnost docházení do galerie, vyhledání poradce nebo třeba vyhledání si příslušné galerie, nyní je investování do umění tak jednoduché, jako nikdy před tím. Stačí mít počítač a přístup k internetu a nakupovat můžete třeba Národní galerii.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací