financial-crisis-544944_960_720

Jak investovat v očekávání recese?

24.9.2018

Ekonomika je na své vrcholné úrovni již tak dlouho, že je možné očekávat její pokles. Ať už věříte nebo ne, dříve či později se recese jistě dostaví a každý občan i investor by se na ni měl připravit již nyní. S příchodem recese by se měly změnit také investice a dané situaci se zcela přizpůsobit.

 

stribrna-mince-narodni-muzeum-200-vyroci-zalozeni-narodniho-muzea-standard

200. výročí založení Národního muzea připomíná stříbrná mince

23.9.2018

Investicím se meze nekladou a vaši investiční sbírku si můžete ozdobit například stříbrnou mincí, která připomíná 200. výroční založení Národního muzea. Tuto minci vydává Česká národní banka a jedná se o letošní druhou stříbrnou minci, která se váže k Národnímu muzeu, jež je považováno za největší muzeum v České republice.

 

cnb-banka-1

Novou regulaci hypoték obejít nepůjde

18.9.2018

Říjen se pomalu blíží a nová regulace hypoték je již téměř účinná. Už se jí bohužel nevyhneme a dokonce ji půjde jen stěží obejít. Nové limity na hypotéky přitom banka zavedla z různých důvodů, jejím hlavním účelem však rozhodně nebylo znemožnit mladým lidem získání vlastního bydlení a nahrát investorům.

woman-3373913_960_720

Tradiční aktiva ohrožují kryptoměny. Kdo z koho?

12.9.2018

Tradiční aktiva se v poslední době dostávají do poněkud náročnější pozice. To proto, že jim velice dobře mohou konkurovat kryptoměny. Ačkoliv není budoucnost kryptoměn nijak jistá, jejich minulost je zřejmá a tradiční aktiva se mohou začít o své místo obávat. A nebo ne? Jak to vlastně je, ukázal provedený výzkum.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací