Matt King analytics citigroup

Je bitcoin letadlo?

19.7.2021

U akcií může přijít velmi brzy velký propad, až centrální a komerční banky přestanou chrlit nové peníze. říká v rozhovoru Matt King, stratég pro globální trhy z londýnské Citigroup.

 

IMG_1639DEF

Roste zájem o luxusní investiční zboží

16.7.2021

Dvojnásobné čekací lhůty na ikonické modely hodinek a dlouhé pořadníky na investiční klenoty. I takové jsou v Česku dopady pandemie, která postupně přerostla ve strach movitých lidí o uchování hodnoty jejich majetku. Část tuzemských boháčů reagovala růstem zájmu o luxusní zboží, jeho nejvyšší patra se tak stala zcela nedostatkovým zbožím.

 

1a video investice bez rizika neexistuje logo BH securities

Video: Investice bez rizika neexistuje

15.7.2021

BH Securities a.s. je jedním z nejvýznamnějších nebankovních licencovaných obchodníků s cennými papíry, který na českém trhu působí již od roku 1993. V čem spočívá ono licencování a jaké regulace jsou s investováním spojeny? O tom si povídal hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček se svými kolegy z oddělení Compliance a oddělení Řízení rizik.

elktrifikace automobilového průmyslu mapa  evropy

Francie a Německo proti konci spalovacích motorů v roce 2035

14.7.2021

Dvě z největších ekonomik Evropské unie zaujaly odmítavý postoj vůči očekávanému návrhu plánu snižování emisí z automobilové dopravy, který by zapříčinil konec spalovacích motorů v roce 2035. Francie má v sázce 100 tisíc pracovních míst a Německo varuje před technicky nesplnitelnými požadavky.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací