Graf vývoje ceny ropy Brent oil futures 1991 až 2021 ropa.cz orez

BHS: Dohoda OPECu zastavila růst cen ropy

22.7.2021

Vysoké ceny na čerpacích stanicích byly vyvolány prudkým růstem ceny ropy. Ta se stala jedním z nejrychleji rostoucích aktiv v letošním roce a svým růstem předčila drtivou většinu jiných komodit i akciových titulů -“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

diamonds diamanty krystaly investiční skola investora

Podvod s diamanty v hodnotě 125 milionů

21.7.2021

Hlavní postavou rafinovaného podfuku jak z filmového plátna je rumunská podvodnice Lulu Lakatosová. Krádež diamantů se odehrála v londýnském luxusním klenotnictví Boodles v roce 2016. Lulu se policii podařilo dopadnout loni na podzim ve Francii, posléze byla vydána do Británie, kde stane před soudem v Southwarku.

Matt King analytics citigroup

Je bitcoin letadlo?

19.7.2021

U akcií může přijít velmi brzy velký propad, až centrální a komerční banky přestanou chrlit nové peníze. říká v rozhovoru Matt King, stratég pro globální trhy z londýnské Citigroup.

 

IMG_1639DEF

Roste zájem o luxusní investiční zboží

16.7.2021

Dvojnásobné čekací lhůty na ikonické modely hodinek a dlouhé pořadníky na investiční klenoty. I takové jsou v Česku dopady pandemie, která postupně přerostla ve strach movitých lidí o uchování hodnoty jejich majetku. Část tuzemských boháčů reagovala růstem zájmu o luxusní zboží, jeho nejvyšší patra se tak stala zcela nedostatkovým zbožím.

 

1a video investice bez rizika neexistuje logo BH securities

Video: Investice bez rizika neexistuje

15.7.2021

BH Securities a.s. je jedním z nejvýznamnějších nebankovních licencovaných obchodníků s cennými papíry, který na českém trhu působí již od roku 1993. V čem spočívá ono licencování a jaké regulace jsou s investováním spojeny? O tom si povídal hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček se svými kolegy z oddělení Compliance a oddělení Řízení rizik.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací