BTC FB

Predikce ceny BTC částečně souvisí s inflací

10.5.2023

Desítky ba i stovky milionů lidí po celém světě si kladou otázku kam půjde BTC ? Podle odborníků kryptoměnového trhu se v dynamickém tempu vzrůstu, následného propadu a opětovného posílení své ceny pohybuje již řadu let. Aktuálně pak analytikům jde o to odhadnout správný moment, kdy směnná hodnota nejrozšířenější kryptoměny Bitcoin (BTC) začne klesat či stoupat spolu s predikcí cenové hranice poklesu či cenového růstu. V posledních týdnech se cena této virtuální měny s nejvyšší tržní kapitalizací  Bitcoin (BTC) pohybovala vůči americkému dolaru (USD) v rozmezí kurzu od 27.000 do 31.000 USD za BTC.

Fine Gold FX24

Cena zlata dosáhla historických maxim v obavách z krize

5.5.2023

Stávající prohloubení obav investorů z vývoje situace ohledně stability bankok v posledních dnech vyvolala další kolo vyššího zájmu o drahé kovy a zejména pak o investiční zlato. Podle sdělení ekonomických zpravodajů v napojení na analytiky makléřských společností a finanční stratégy komoditního trhu se v současnosti cena investičního zlata pohybuje téměř na svém absolutním historickému maximu. V průběhu čtvrtka dne 4.5.2023 cena investičního zlato v rámci spotových obchodů dosáhla historické výše 2,072,49 USD za trojskou unci a to i přes skutečnost zvýšení úrokových sazeb v USA o den dříve.

Ropa OPEC FB

Ztráty obchodníkům s ropou se prodlužují

3.5.2023

Současný stav obchodování s ropou během evropského středečního rána dne 3.května letošního roku 2023 podle ekonomických zpravodajů v napojení na analytiky makléřských společností a finanční stratégy komoditního trhu prodloužil ztráty investorům poté, co ceny ropy v předcházejících dnech  klesly o zhruba 5 % své ceny a dostaly se tak na své pětitýdenní minimum. Podle těchto odborníků je jednou z hlavních příčin především stále relativně silná směnná hodnota amerického dolaru (USD) ve spojitosti s očekávaným dalším zvyšováním úrokových sazeb v USA ze strany centrální banky FED (Federal Reserve System).

London_stock_exchange_reclad_3

Britové by si měli přiznat, že nyní chudnou

28.4.2023

Sdělení hlavního ekonoma centrální banky Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Bank of England (BoE) pana Huw Pilla  v tomto 17.týdnu roku 2023, tak zvaně otevřelo oči mnohým investorům a obchodníkům nejen ve Spojeném království, když tento odborník uvedl, že Britové musí přijmout to, že jsou nyní chudší. Následně k tomu to dodal, že ve Spojeném království se lidé museli smířit s tím, že náklady na zboží, které dováží, rostly rychleji než hodnota toho, co vyváží. Avšak podle analytiků devizového trhu směnná hodnota britské libry (GBP) udržuje relativně optimální směnný kurz vůči ostatním hlavním světovým měnám.

BTC a others FX24

Bitcoin vykazuje citlivost svého kurzu

25.4.2023

Podle analytiků makléřských společností zabývajících se obchodováním s kryptoměnami ve vztahu k nejrozšířenější virtuální měně Bitcoin (BTC) se stávající kurz BTC ocitl ve stavu svého ohrožení. Tito odborníci po analýze propadu kurzu BTC o téměř 3.000 USD na BTC v posledních zhruba 14 dnech dospěli k přesvědčení, že cenová hranice pro možný opětovný růst této virtuální měny je 28.000 USD za BTC. Pokud této cenové hranice BTC v krátké době nedosáhne je značná pravděpodobnost, že ani hranice kurzu ve výši 27.000 USD za BTC nezastaví další pokles.

Abychom vám mohli web lépe přizpůsobit, uchováváme soubory cookies. Používáním webu s tím souhlasíte. Potřebuji více informací